Stay Nest London|Modern Holiday Home

  • Gratis WiFi in de kamers
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Deze gesitueerde in Uxbridge Stay Nest London|Modern Holiday Home Uxbridge ligt op afstand van 3 km van het Colne Valley Regionale Park en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.

Hong Kong Kitchen bevindt zich op 200 meter ervandaan en serveert Aziatische gerechten.

Dit vakantiehuis bevindt zich binnen 5 km van de luchthaven Londen Heathrow en op een klein stukje lopen van culturele bezienswaardigheden zoals de Battle of Britain Bunker. De Brunel-universiteit is op 14 minuten wandelen van de villa. De gesitueerde in Uxbridge Stay Nest London|Modern Holiday Home is gelegen op slechts 1 km verwijderd van het Civic Centre en in de buurt van uitgaansgelegenheden zoals Hillingdon Golf Club. Uxbridge metrostation ligt binnen 10 minuten lopen ervandaan, zodat gasten Uxbridge kunnen ontdekken.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Stay Nest London|Modern Holiday Home Uxbridge
Luxe 5Br Family Retreat W/ Hot Tub & Pool Table
Mobiele prijsaanbieding

Luxe 5Br Family Retreat W/ Hot Tub & Pool Table

9.7
Voortreffelijk 2 beoordelingen
320 m van de accommodatie
Large 4 Bed Lux House
Mobiele prijsaanbieding

Large 4 Bed Lux House

321 m van de accommodatie
USD 914 USD 823
per nacht
Spacious 6-Bed En-Suite Home, 5-Min Walk To Tube
Mobiele prijsaanbieding

Spacious 6-Bed En-Suite Home, 5-Min Walk To Tube

8.7
Fantastisch 2 beoordelingen
961 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !
    Veelgestelde vragen
    • Hoe ver is het tussen Stay Nest London|Modern Holiday Home en ​​de luchthaven Londen Heathrow?
      Stay Nest London|Modern Holiday Home is op 5 km van de luchthaven Londen Heathrow gelegen, gemakkelijk bereikbaar binnen 15 minuten rijden.
    • Welke restaurants kunnen we vinden in de buurt van Stay Nest London|Modern Holiday Home?
      Restaurants in de buurt van Stay Nest London|Modern Holiday Home zijn Hong Kong Kitchen restaurant, dat Aziatische gerechten (vrij dicht bij de accommodatie) serveert, evenals The Mallard Suite restaurant beroemd voor Britse keuken (op 250 meter afstand).
    • Staat Stay Nest London|Modern Holiday Home open voor gasten met huisdieren?
      Helaas accepteert Stay Nest London|Modern Holiday Home geen gasten met huisdieren.
    • Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij dit vakantiehuis?
      Gasten kunnen het Colne Valley Regionale Park bezoeken, gunstig gelegen op afstand van 3 km van dit vakantiehuis.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Stay Nest London|Modern Holiday Home Uxbridge

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten